Aktualności

Czasówka Kaczawska – Wojcieszów 20.09.2014
W dniu 20.09.2014r. w Wojcieszowie odbyły się zawody kolarskie zaliczane do punktacji Chellenge DZKol. O godzi 12.00 na starcie wstawili się zawodnicy z czołowych Klubów Dolnego Śląska. Na wymagającej trasie o długości 7500m zawodnicy startowali co 1 minutę. Zawodniczki naszego Klubu spisały się znakomicie. W kategorii młodziczka Alicja Gałas zawody ukończyła na III miejscu, Anna Szewczyk na miejscu IV, a Patrycja Rataj po raz pierwszy odebrała dyplom zajmując VI lokatę. W kategorii juniorka młodsza Małgorzata Klatka zajęła miejsce IV, a Karolina Miller na miejscu VI.
data publikacji: 2014-09-25 18:35

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich
W dniu 14.09.2014r. nasze zawodniczki startowały w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich MTB w Obiszowie. Trasa wymagająca o długości 4,5 km na której starcie stanęły Alicja Gałas, Małgorzata Klatka, Anna Szewczyk oraz Patrycja Rataj. Do zawodów wstawiły się Kluby Kolarskie z rejonu całej Polski, a tą wielką kolarską imprezę zaszczycił swoją osobą Minister Sportu pan Andrzej Biernat, prezes PZKol pan Wacław Skarul oraz Mistrzyni Olimpijska pani Natalia Czerwonka. Ostatecznie na zawodach nasz Klub zaprezentował się bardzo dobrze. Małgorzata Klatka zdobyła tytuł II V-ce Mistrzyni Polski w Kategorii juniorka młodsza i została brązową medalistką tych zawodów, Alicji Gałas rywalizując z zawodniczkami z takich Klubów jak Koźminianka czy Copernikus z Torunia stanęła tuż obok podium zajmując IV miejsce, Anna Szewczyk zajęła miejsce IX, a Patrycja Rataj ukończyła zawody na miejscu XIII. Gratulację!
data publikacji: 2014-09-16 16:57

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików województwa dolnośląskiego i lubuskiego start wspólny - Roztocznik 15.08.2014
W 15.08.2014 dniu na prestiżowej dla młodziczek imprezie kolarskiej w miejscowości Roztocznik za Dzierżoniowem na trasie o długości 21,9 km najlepiej z naszych zawodniczek pojechała Alicja Gałas tracąc 1 sekundę do zwyciężczyni zajęła miejsce IV, Anna Szewczyk miejsce VIII, a Patrycja Rataj miejsce XIV.
data publikacji: 2014-09-04 15:11

Szklarska Poręba - czasówka Izerska 30.08.2014
Czasówka zaliczana do punktacji challengu Dolnego Śląska. Trasa bardo ciężka o długości 5000 m. i wzniesieniu 18% pod górę do "zakrętu Śmierci". Najlepiej z naszych zawodniczek pojechała leciutka Ania Szewczyk zajmując bardzo dobre II miejsce, Ala Gałas pojechała troszkę gorzej i zajęła dobre V miejsce, Patrycja Rataj miejsce VIII w kategorii młodziczek. Nasza nowa zawodniczka Karolina Miller w kategorii juniorka młodsza niestety nie ukończyła wyścigu z powodu awarii sprzętu.
data publikacji: 2014-09-04 15:08

Nowice koło Jaworzyny Śląskiej 17.08.2014 - Szukamy następców olimpijczyka Tadeusza Mytnika.
W dniu 17.08.2014r w Nowicach koło Jaworzyny Śląskiej odbył się szosowy wyścig kolarski – jazda indywidualna na czas „Szukamy następców olimpijczyka Tadeusza Mytnika”. Na trasie o długości 5,8 km wzięli udział także młodsi zawodnicy Klubu. W kategorii żakinia startując po raz pierwszy w zawodach pojechały Emilia Miller i Dominika Zielewska zajmując kolejno I i II miejsce. W następnej kategorii wystartowały młodziczki. I tu Alicja Gałas zajęła bardzo dobre II miejsce, Anna Szewczyk ukończyła zawody na miejscu V, a Patrycja Rataj na miejscu VIII. Na dobrym III miejscu zawody ukończyła Małgorzata Klatka w kategorii juniorka młodsza, natomiast Karolina Miller w tej kategorii wywalczyła V lokatę.
data publikacji: 2014-08-29 16:16