Aktualności

Grębocice 2015
Szosowe Kryterium Uliczne ,,SPRANDIADA” – dla dzieci i młodzieży odbyło się 3 maja 2015 roku w Grębocicach. Ania Szewczyk zajęła bardzo dobre II miejsce w kategorii młodziczka,a Patrycja Rataj pokazała wolę walki i była tuż za Anią. Alicja Gałas również dobrze miejsce IV w kategorii juniorka młodsza. Choroba niestety dopadła naszą juniorkę - Małgorztę Klatkę - kryterium ukończyła.
data publikacji: 2015-05-04 09:37

VII Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn
Dobry start naszych zawodników w dzisiejszym kryterium w Podgórzynie. W kategorii juniorka młodsza Alicja Gałas zajęła I miejsce, W kategorii orliczka Agnieszka Jastrzębska zajęła II miejsce, w kategorii junior Damian Chojecki zajął miejsce II, juniorka Małgorzta Klatka miejsce IV, młodziczka Anna Szewczyk zajęła miejsce VI, a Patrycja Rataj miejsce VII. W kryterium debiutował nasz najmłoszy zawodnik Jakub Miller zajmując dobre X miejsce.
data publikacji: 2015-04-26 19:35

XI Czasówka Sudecka
XI Czasówka Sudecka odbyła się 25 kwietnia 2015 na trasie Podgórzyn - Przesieka. Świetne wyniki uzyskały juniorki młodsze Alicji Gałas - II miejsce oraz Karolina Miller - IV. Juniorka Małgorzata Klatka zajęła miejsce V.
data publikacji: 2015-04-26 10:09

Ślężański Mnich
12 kwietnia 2015 rozpoczęliśmy oficjalnie sezon uczestnicząc w XXVIII Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Ślężański Mnich". Tradycyjnie start i meta w okolicy hotelu Sobotel. Zawodnicy pokonywali wielokrotnie siedemnastokilometrową rundę : Sobótka – Strzegomiany -Będkowice – Sulistrowice – Przemiłów – Księgienice – Świątniki – Przezdrowice – Sobótka.
data publikacji: 2015-04-19 13:46

MP Międzynarodowe Kryteruim Kolarskie "BOXMET DZIERŻONIÓW"
Wyścigiem w Dzierżoniowie, zainaugurowane zostały tegoroczne Mistrzostwa Polski w Kryterium Ulicznym. Cykl ten liczyć będzie osiem imprez, a jego finał będzie miał miejsce w Warszawie, podczas Memoriału Stanisława Królaka. W zeszłym sezonie mistrzostwa w kryterium się przyjęły i postanowiliśmy także w tym roku wyłonić najlepszych specjalistów w tej konkurencji. Kontynuowanie tego cyklu to nie tylko próba wyszukiwania i rozwijania polskich sprinterów. To także możliwość dla organizatorów kryteriów, by zwiększyć prestiż i zainteresowanie swoimi imprezami – wyjaśnia dyrektor sportowy Polskiego Związku Kolarskiego, Andrzej Piątek. W porównaniu z poprzednią edycją, w regulaminie mistrzostw zaszły dwie główne zmiany. Klasyfikacja generalna zostanie zbudowana w oparciu o wszystkie zdobyte punkty, na każdym okrążeniu (nie o zajęte miejsce w kryterium). Poza tym, aby zostać sklasyfikowanym w końcowym zestawieniu należy wziąć udział w ostatniej edycji, w Memoriale Stanisława Królaka.
data publikacji: 2015-04-19 13:38