Aktualności

Wielki sukces kolarski Damiana Chojeckiego
W dniu 29-03-2015 roku Damian Chojecki zawodnik UKK SIGO GIM 1 przy Gimnazjum nr 1 odniósł wielki sukces. Podczas zawodów w Bautzen w Niemczech zajął III miejsce w XC (Puchar Niemiec). Mówi Damian Chojecki - Pierwszy poważny start już za mną. Jak rok temu wziąłem udział w mdcxc Bautzen. Tym razem konkurencja dużo większa i mocniejsza, pomimo tego że cała zimę solidnie przepracowałem zająłem 3 miejsce. Dla mnie to bardzo dobry wynik, cały wyścig jechało mi się dobrze, czułem moc. Po udanym ataku na 4 rundzie odjechałem niemieckim zawodnikom, wychodząc na trzecie miejsce i tak też dojechałem do mety. Super wyścig, dobry wynik mam nadzieje, ze forma dopiero przyjdzie.
data publikacji: 2015-04-02 18:19

Mistrzostwa Dolnego Śląska w przełajach
I, II, III, IV i V - takie miejsca zajęli nasi zawodnicy w pierwszych w tym sezonie zawodach - Mistrzostwach Dolnego Śląska w przełajach Jelenia Góra 07.03.2015r.
data publikacji: 2015-04-02 18:16

Kryterium uliczne o Puchar Burmistrza Bolkowa
Na drugi dzień weekendu w dniu 05.10.2014r w Bolkowie odbyły się szosowe zawodu kolarskie – Kryterium uliczne o puchar burmistrza miasta Bolków. Na 6 okrążeniach każde o długości 1200m w kategorii młodziczka Alicja Gałas zajęła miejsce VI, Patrycja Rataj miejsce IX, a Anna Szewczyk z powodu awarii sprzętu zastała wycofana. W kategorii juniorka młodsza Małgorzata Klatka uplasowała się na IV miejscu, a Karolina Miller z powodów zdrowotnych na wystartowała. Zawody te była zakończeniem długiego i ciężkiego sezonu kolarskiego 2014.
data publikacji: 2014-10-08 17:55

Czasówka Gorzanowiecka
W dniu 04.10.2014r po Mistrzostwach Dolnego Śląska MTB odbywających się w Chojnowie w miejscowości Pogwizdów koło Bolkowa odbyły się szosowe zawody kolarskie zaliczane do punktacji Chellengu Dolnego Śląska. W tej ciężkiej Czasówce Gorzanowieckiej o długości 4500m Alicja Gałas zajęła IV miejsce i uplasowała się w klasyfikacji generalnej V Czasówek Karkonoskich na dobrym III miejscu w kategorii młodziczka. W tej samej kategorii Anna Szewczyk na zawodach zajęła miejsce IX lokatę, a Patrycja Rataj uplasowała się na miejscu XIII. W kategorii juniorka młodsza Małgorzata Klatka zajęła miejsce V zajmując w klasyfikacji generalnej wspaniałe I miejsce natomiast Karolina Miller zawody ukończyła na miejscu VII.
data publikacji: 2014-10-08 17:49

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA MTB - CHOJNÓW 4 PAŹDZIERNIKA 2014
Sukces naszych dziewczyn w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Oto miejsca naszych reprezentantek: 3 miejsce - Gałas Alicja 5 miejsce - Szewczyk Anna 11 miejsce - Rataj Patrycja Gratulujemy :)
data publikacji: 2014-10-07 09:16