Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskiego i Lubuskiego - Wałbrzych 16.08.2014
W dniu 16.08.2014 odbyły się Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Wałbrzychu w jeździe indywidualnej na czasu na trasie o długości 5,5 km po raz kolejny na IV miejscu uplasowała się Alicja Gałas . Bardzo dobrze wypadła nasza kolejna zawodniczka Ania Szewczyk zajmując dobre VIII miejsce. Patrycja Rataj poprawiła wynik z dnia wczorajszego i zajęła XIII miejsce.
data publikacji: 2014-08-29 16:15

Szukamy następców naszych olimpijczyków - Jaczków 03.08.2014
Bardzo dobrze pojechała Alicja Gałas zajmując II miejsce. Ania Szewczyk zajęła miejsce IX w kategorii młodziczka. Małgorzata Klatka zajęła miejsce V w kategorii juniorka młodsza.
data publikacji: 2014-08-05 11:51

Zawody MTB w Świdnicy 13.07.2014
Na wymagającej technicznie trasie Alicja Gałas zajęła IV miejsce, Ania Szewczyk miejsce IX , a Patrycja Rataj miejsce XI w kategorii młodziczka. W kategorii juniorka młodsza Małgorzata Klatka zajęła miejsce IV.
data publikacji: 2014-08-05 11:39

Trening na trasie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Nasze dziewczyny na zdjęciach z trenerem koordynatorem Bolesławem Bałd i prezesem DZKol i v-ce prezesem PZKol Bogdanem Rzepką
data publikacji: 2014-08-04 17:31

Górale na start II Edycja Pucharu Polski 06.07.2014r.
Trasa bardzo wymagająca. Karkołomne zjazdy i ciężkie podjazdy w parku Sobieskiego w Wałbrzychu. Alicja i Małgorzata ukończyły zawody w pierwszej dziesiątce, Ania zaszła z trasy i nie zastała sklasyfikowana. Wielkie brawa dla naszych dziewcząt.
data publikacji: 2014-07-07 09:26