Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek
10 maja 2014 w Zielonej Górze odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek. Zawody odbyły się na ciężkiej trasie po parku za amfiteatrem. W MMM startowała Ala i Ania , które rywalizowały z 20 zawodniczkami. Najlepiej zawody ukończyła Ania Szewczyk uzyskując 9 miejsce. Po dwukrotnym upadku Ali Gałas, która znajdowała się w 5 osobowej ucieczce po pierwszym z dwóch wymagających okrążeń, zajęła niestety 11 pozycję. Nasza starsza zawodniczka w kategorii młodsza juniorka, Gosia Klatka po upadku na zjeździe zajęła 20 pozycję na 26 startujące zawodniczki.
data publikacji: 2014-05-17 13:07