Aktualności

Proszówka 29.06.2014r. Czasówka MTB
Jazda indywidualna na czas pod górę Sw. Anny na dystansie 11,5 km. Alicja Gałas zawody ukończyła zawody na IV miejscy w kategorii młodziczka, Małgorzata Klatka na III miejscu w kategorii młodsza juniorka , Anna Szewczyk nie ukończyła zawodów z powodu awarii sprzętu.
data publikacji: 2014-07-07 09:19

Świerzawa - start wspólny 15.06.2014r
Wyścig szosowy odbywający się na górskiej trasie o długości jednej pętli 19,800 km z 6 kilometrowym podjazdem w kierunku kapeli, gdzie miejscami nachylenie trasy dochodziło do 18 %.
data publikacji: 2014-06-18 15:24

Puchar Polski "Górale na start" w Boguszowie Gorce 14.06.2014r
Puchar Polski "Górale na start" w Boguszowie Gorce 14.06.2014r .Trasa bardzo wymagająca i po opadach deszczy bardzo śliska z karkołomnymi zjazdami i ciężkimi podjazdami. Alicja Gałas zajęła VI miejsce, Małgorzata Klatka wypadła z trasy i nie ukończyła zawodów.
data publikacji: 2014-06-18 15:06

Czasówka Jeżów Sudecki 07.06.2014
Czasówka - Jeżów Sudecki, wjazd na górę szybowcową. Alicja Gałas zajęła III miejsce w kategorii młodziczka Małgorzata Klatka zajęła I miejsce w kategorii juniorka młodsza Patrycja Rata zajęła VIII Miejsce w kategorii młodziczka
data publikacji: 2014-06-11 17:58

Wyścig kolarski w miejscowości Ratowice.
Wyścig kolarski w miejscowości Ratowice odbył się 31.05.2014 roku Alicja Gałas zajęła II miejsce w kategorii młodziczka. Patrycja Rataj zajęła VI miejsce w kategorii młodziczka. Małgorzata Klatka zajęła II miejsce w kategorii juniorka młodsza.
data publikacji: 2014-06-11 12:18