Albumy we wszystkich kategoriach

Zawody MTB w Świdnicy 13.07.2014
Na wymagającej technicznie tracie Alicja Gałas zajęła IV miejsce, Ania Szewczyk miejsce IX , a Patrycja Rataj miejsce XI w kategorii młodziczka. W kategorii juniorka młodsza Małgorzata Klatka zajęła miejsce IV.
data publikacji: 2014-08-05 11:44

Trening na trasie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Nasze dziewczyny na zdjęciach z trenerem koordynatorem Bolesławem Bałd i prezesem DZKol i v-ce prezesem PZKol Bogdanem Rzepką.
data publikacji: 2014-08-05 11:32

Górale na start II Edycja Pucharu Polski 06.07.2014r.
Trasa bardzo wymagająca. Karkołomne zjazdy i ciężkie podjazdy w parku Sobieskiego w Wałbrzychu. Alicja i Małgorzata ukończyły zawody w pierwszej dziesiątce, Ania zaszła z trasy i nie zastała sklasyfikowana. Wielkie brawa dla naszych dziewcząt.
data publikacji: 2014-07-07 09:26

Proszówka 29.06.2014r. Czasówka MTB
Jazda indywidualna na czas pod górę Sw. Anny na dystansie 11,5 km. Alicja Gałas zawody ukończyła zawody na IV miejscy w kategorii młodziczka, Małgorzata Klatka na III miejscu w kategorii młodsza juniorka , Anna Szewczyk nie ukończyła zawodów z powodu awarii sprzętu.
data publikacji: 2014-07-07 09:19

Świerzawa - start wspólny 15.06.2014r.
Wyścig szosowy odbywający się na górskiej trasie o długości jednej pętli 19,800 km z 6 kilometrowym podjazdem w kierunku kapeli, gdzie miejscami nachylenie trasy dochodziło do 18 %.
data publikacji: 2014-06-18 15:25