Albumy we wszystkich kategoriach

Szklarska Poręba - czasówka Izerska 30.08.2014r
Czasówka zaliczana do punktacji challengu Dolnego Śląska. Trasa bardo ciężka o długości 5000 m. i wzniesieniu 18% pod górę do "zakrętu Śmierci". Najlepiej z naszych zawodniczek pojechała leciutka Ania Szewczyk zajmując bardzo dobre II miejsce, Ala Gałas pojechała troszkę gorzej i zajęła dobre V miejsce, Patrycja Rataj miejsce VIII w kategorii młodziczek. Nasza nowa zawodniczka Karolina Miller w kategorii juniorka młodsza niestety nie ukończyła wyścigu z powodu awarii sprzętu.
data publikacji: 2014-09-04 16:36

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików województwa dolnośląskiego i lubuskiego start wspólny - Roztocznik 15.08.2014
W 15.08.2014 dniu na prestiżowej dla młodziczek imprezie kolarskiej w miejscowości Roztocznik za Dzierżoniowem na trasie o długości 21,9 km najlepiej z naszych zawodniczek pojechała Alicja Gałas tracąc 1 sekundę do zwyciężczyni zajęła miejsce IV, Anna Szewczyk miejsce VIII, a Patrycja Rataj miejsce XIV.
data publikacji: 2014-09-04 15:12

Nowice koło Jaworzyny Śląskiej 17.08.2014 - Szukamy następców olimpijczyka Tadeusza Mytnika
W dniu 17.08.2014r w Nowicach koło Jaworzyny Śląskiej odbył się szosowy wyścig kolarski – jazda indywidualna na czas „Szukamy następców olimpijczyka Tadeusza Mytnika”. Na trasie o długości 5,8 km wzięli udział także młodsi zawodnicy Klubu. W kategorii żakinia startując po raz pierwszy w zawodach pojechały Emilia Miller i Dominika Zielewska zajmując kolejno I i II miejsce. W następnej kategorii wystartowały młodziczki. I tu Alicja Gałas zajęła bardzo dobre II miejsce, Anna Szewczyk ukończyła zawody na miejscu V, a Patrycja Rataj na miejscu VIII. Na dobrym III miejscu zawody ukończyła Małgorzata Klatka w kategorii juniorka młodsza, natomiast Karolina Miller w tej kategorii wywalczyła V lokatę.
data publikacji: 2014-08-29 16:17

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików województwa dolnośląskiego i lubuskiego - Wałbrzych 16.08.2014
W dniu 16.08.2014 odbyły się Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Wałbrzychu w jeździe indywidualnej na czasu na trasie o długości 5,5 km po raz kolejny na IV miejscu uplasowała się Alicja Gałas . Bardzo dobrze wypadła nasza kolejna zawodniczka Ania Szewczyk zajmując dobre VIII miejsce. Patrycja Rataj poprawiła wynik z dnia wczorajszego i zajęła XIII miejsce.
data publikacji: 2014-08-29 16:08

Szukamy następców naszych olimpijczyków Jaczków 03.08.2014
Bardzo dobrze pojechała Alicja zajmując II miejsce. Ania zajęła miejsce IX w kategorii młodziczka. Małgorzata zajęła miejsce V w kategorii juniorka młodsza.
data publikacji: 2014-08-05 11:52