Albumy w kategorii "sport"

XI Czasówka Sudecka
XI Czasówka Sudecka odbyła się 25 kwietnia 2015 na trasie Podgórzyn - Przesieka. Świetne wyniki uzyskały juniorki młodsze Alicji Gałas - II miejsce oraz Karolina Miller - IV. Juniorka Małgorzata Klatka zajęła miejsce V.
data publikacji: 2015-04-26 10:11

Kryterium uliczne o Puchar Burmistrza Bolkowa
Na drugi dzień weekendu w dniu 05.10.2014r w Bolkowie odbyły się szosowe zawodu kolarskie – Kryterium uliczne o puchar burmistrza miasta Bolków. Na 6 okrążeniach każde o długości 1200m w kategorii młodziczka Alicja Gałas zajęła miejsce VI, Patrycja Rataj miejsce IX, a Anna Szewczyk z powodu awarii sprzętu zastała wycofana. W kategorii juniorka młodsza Małgorzata Klatka uplasowała się na IV miejscu, a Karolina Miller z powodów zdrowotnych na wystartowała. Zawody te była zakończeniem długiego i ciężkiego sezonu kolarskiego 2014.
data publikacji: 2014-10-08 17:59

Czasówka Gorzanowiecka
W dniu 04.10.2014r po Mistrzostwach Dolnego Śląska MTB odbywających się w Chojnowie w miejscowości Pogwizdów koło Bolkowa odbyły się szosowe zawody kolarskie zaliczane do punktacji Chellengu Dolnego Śląska. W tej ciężkiej Czasówce Gorzanowieckiej o długości 4500m Alicja Gałas zajęła IV miejsce i uplasowała się w klasyfikacji generalnej V Czasówek Karkonoskich na dobrym III miejscu w kategorii młodziczka. W tej samej kategorii Anna Szewczyk na zawodach zajęła miejsce IX lokatę, a Patrycja Rataj uplasowała się na miejscu XIII. W kategorii juniorka młodsza Małgorzata Klatka zajęła miejsce V zajmując w klasyfikacji generalnej wspaniałe I miejsce natomiast Karolina Miller zawody ukończyła na miejscu VII.
data publikacji: 2014-10-08 17:49

Czasówka Kaczawska – Wojcieszów 20.09.2014r.
W dniu 20.09.2014r. w Wojcieszowie odbyły się zawody kolarskie zaliczane do punktacji Chellenge DZKol. O godzi 12.00 na starcie wstawili się zawodnicy z czołowych Klubów Dolnego Śląska. Na wymagającej trasie o długości 7500m zawodnicy startowali co 1 minutę. Zawodniczki naszego Klubu spisały się znakomicie. W kategorii młodziczka Alicja Gałas zawody ukończyła na III miejscu, Anna Szewczyk na miejscu IV, a Patrycja Rataj po raz pierwszy odebrała dyplom zajmując VI lokatę. W kategorii juniorka młodsza Małgorzata Klatka zajęła miejsce IV, a Karolina Miller na miejscu VI.
data publikacji: 2014-09-25 18:36

UKK „Sigo-Gim1” uczestniczył w Mistrzostwach Polski MTB szkółek kolarskich w Obiszowie dnia 14.09.2014r.
W dniu 14.09.2014r. nasze zawodniczki startowały w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich MTB w Obiszowie. Trasa wymagająca o długości 4,5 km na której starcie stanęły Alicja Gałas, Małgorzata Klatka, Anna Szewczyk oraz Patrycja Rataj. Do zawodów wstawiły się Kluby Kolarskie z rejonu całej Polski, a tą wielką kolarską imprezę zaszczycił swoją osobą Minister Sportu pan Andrzej Biernat, prezes PZKol pan Wacław Skarul oraz Mistrzyni Olimpijska pani Natalia Czerwonka. Ostatecznie na zawodach nasz Klub zaprezentował się bardzo dobrze. Małgorzata Klatka zdobyła tytuł II V-ce Mistrzyni Polski w Kategorii juniorka młodsza i została brązową medalistką tych zawodów, Alicji Gałas rywalizując z zawodniczkami z takich Klubów jak Koźminianka czy Copernikus z Torunia stanęła tuż obok podium zajmując IV miejsce, Anna Szewczyk zajęła miejsce IX, a Patrycja Rataj ukończyła zawody na miejscu XIII. Gratulację!
data publikacji: 2014-09-16 18:21