Aktualności

Oleszna
9 sierpnia - dobry start naszych zawodników w zawodach kolarskich MTB - Oleszna 09.08.2015r.
data publikacji: 2015-08-16 12:51

Szukamy Następców Olimpijczyków
Mamy MISTRZA ! ! ! GRATULACJE KAMILEK ! Kamil Miller zajął I miejsce w organizowanych przez nasz Klub UKK "Sigo-Gim1" oraz Gimnajum Nr 1 w Chojnowie zawodach rowerowych dla dzieci SZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKÓW", które odbyły się w dniu 18.07.2015 roku w Chojnowie. Zarząd Klubu serdecznie dziękuje sponsorom oraz przyjaciołom, którzy są z nami i zawsze nas wspierają. Wielkie podziękowania kierujemy dla rodziców zawodników Klubu, Dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom Gimnazjum Nr 1 w Chojnowie, panu Piotrowi Worwąg "Sklep Rowerowy Worbike" w Legnicy, panu Mirosławowi Smagur "Grody Piastowskie", panu Januszowi Pytlak " MKS Polkowice", Przewodniczącemu Rady Miasta Chojnowa panu Janowi Skowrońskieimu, panu Stanisławowi Kryszczuk "Piekarnia Kryszczyk", pani Małgorzcie Członka "Niebieski Parasol", panu Stanisławowi Rokus "Big Form" oraz chojnow.pl, ,panu Januszowi Czapski, panu Wiesławowi Kucap - Miedzynarodowemy Sędziemu Kolarstwa za wsparcie w organizacji zawodów.
data publikacji: 2015-08-16 12:49

Nowice
12 lipca 2015 -dwa pudła na zawodach w Nowicach. W jeździe indywidualna na czas Alicja Gałas zajęła dobre trzecie miejsce, a nasz młody rodzyneczek Kamilek Miller zadebiutował i stanął na pudle zajmując drugie miejsce.
data publikacji: 2015-08-16 12:48

MTB w Proszówce
Uzupełniamy stronę. 28 czerwca 2015. Świetny start naszych zawodników na Mistrzostwach Dolnego Śląska w jeździe indywidualnej na czas MTB w Proszówce. Trasa bardzo wymagająca pod górę Św. Anny. Ania Szewczyk i Agnieszka Jastrzębska zajęły I miejsca zdobywając tytuł Mistrza Dolnego Śląska, Alicja Gałas i Małgorzta Klatka zajęły miejsca III i tytuł drugiej Vice-mistrz Dolnego Śląska. GRATULACJE !!!!!
data publikacji: 2015-08-16 12:46

Mistrzostwa Polski - 25 czerwca 2015
Na Mistrzostwach Polski w Strzelinie nie zabrakło naszych zawodników. W jeździe indywidualnej na czas brała udział Karolina Cierluk oraz Damian Chojecki.
data publikacji: 2015-08-16 12:44